12mm x 3200mm Hydrauliczne nożyce gilotynowe CNC | WDL11K-12×3200 | Wuxi Wonderly
Automatyczna maszyna do gięcia
537 poglądy
Rozmawiaj teraz.
12mm x 3200mm Hydrauliczne nożyce gilotynowe CNC | WDL11K-12×3200 | Wuxi Wonderly Wuxi Wonderly Industry Equipment Co., Ltd. z dumą prezentuje Hydrauliczne nożyce gilotynowe CNC WDL11K-12×3200, ... Zobacz więcej
Wiadomości odwiedzających Zostaw wiadomość
Rozmawiaj teraz.
Dowiedz się więcej
Powiązane filmy
Metalowe rury miedziane Max 67mm Prężnica 63NC Półautomatyczna maszyna do gięcia 00:24
Metalowe rury miedziane Max 67mm Prężnica 63NC Półautomatyczna maszyna do gięcia